Hapert erkent meerdere in Valkenswaard

 

Twee overwinningen op en rij voor Hapert. Het doet hiermee goede zaken. Met een drukke periode voor de boeg is het zaak om de manschappen fit te houden.

 Dit weekend mocht het op bezoek bij de Uilen in Valkenswaard. Valkenswaard wat tot nu toe slechts 2 punten meer bij elkaar heeft gesprokkeld. Bij winst voor Hapert gaat het dus over de uilen heen.

Op een zonovergoten sportpark mocht Hapert aftrappen. Aanvankelijk ging het spel redelijk gelijk op. Valkenswaard gunde Hapert de bal en liet de gasten opbouwen. Dat leverde al snel een mogelijkheid op voor Hapert toen een vrije trap van Rik Verdonschot ver voorbij de tweede paal bij Dave Koolen terecht kwam. De lage voorzet van Dave was echter een eenvoudige prooi voor doelman Daams. Valkenswaard stichtte gevaar middels twee hoekschoppen, maar tot uitgespeelde kansen kwamen ook de uilen in de beginfase niet. In de 18e minuut werd de opgestoomde Pedro Mendes gevonden door Kevin Raaijmakers. De aanval eindigde bij een gekraakt schot van Dave Koolen. Tot de 20e minuut kon Hapert dus aardig mee komen, maar toen liep het tegen een treffer aan. Erwin Isbouts was het eindstation en mocht van dichtbij binnen schieten. Vanaf dat moment kon Hapert niet veel meer uitrichten en dicteerde Valkenswaard de wedstrijd. Brian Tijssen kreeg nog een kop kans, maar de bal miste alle richting. Doelman Storms bracht nog een aantal keren redding, maar moest in de 33e minuut toch zijn meerdere erkennen in Ron Bakermans. Een lange bal op Isbouts werd door laatstgenoemde panklaar neergelegd voor Bakermans en die liet zich dit buitenkansje niet ontnemen. 2 tegen 0 ruststand.

Na de thee moest Hapert goalie Storms meteen weer aan de bak om te voorkomen dat Valkenswaard de score meteen verder kon opvoeren. Dat duurde uiteindelijk dan toch in de 60e minuut, toen de ingevallen Yorick van Veldhoven iets te lichtzinnig dacht over een terugspeelbaal. Martijn Bax zat er namens Valkenswaard tussen en liet de 3-0 aantekenen. Even later werd het ook nog 4-0 door die zelfde Martijn Bax. Hiermee was de eindstand bepaald en kon Hapert een illusie armer de kleedkamer opzoeken.
Hoewel Hapert de doelpunten weer redelijk makkelijk weggaf, was het een verdiende overwinning voor Valkenswaard wat deze middag gewoonweg een maatje te groot was voor Hapert.

Donderdag avond ontvangt Hapert PSV av op sportpark De Lemelvelden. Aftrap 18:30 uur.

 

Uitslagen zondag 8 april 2018
Valkenswaard 1 – Hapert 1 4-0
Waalre 2 – Hapert 2 1-1
Hapert 3 – Bladella 4 2-3
De Zuiderburen 4 – Hapert 4 3-3
Hapert 5 – Reusel Sport CT 11 4-2
Hapert 6 – Knegselse Boys 3 1-3
HMVV 7 – Hapert 7 2-0

 

Programma dinsdag 10 april 2018
Hapert DA1 – RKSV Nuenen DA3 18:30 uur

Programma donderdag 12 april 2018
Hapert 1 – PSV 1 18:30 uur
Hapert 5 – Casteren 3 18:30 uur
Hapert 6 – Hoogeloon 4 18:30 uur

Zondag 15 april 2018
Hapert 1 – Spoordonkse Boys 1 14:30 uur
Hapert 2 – DBS 2 11:30 uur
Hapert 3 vrij
Hapert 4 – Oirschot Vooruit 13 10:00 uur
Hoogeloon 3 – Hapert 5 10:45 uur
Vessem 4 – Hapert 6 10:00 uur
Hapert 7 – Zuiderburen 3 10:00 uur
Hapert DA1 – Nederwetten DA1 10:00 uur