Reusel Sport wint nipt van Hapert

Redelijk ontspannen en zonder druk reisde Hapert op moederdag richting de Belgische grens.

Reusel Sport had, naast dat ze nog strijden om de derde periodetitel en de tweede plaats in de competitie, ook nog wat recht te zetten. Eerder had Hapert immers weten te winnen.

Hapert voetbalde bijna de gehele eerste helft in een prima organisatie. Het veld compact houdende liet het initiatief aan de thuisploeg. Die wist daar aanvankelijk maar moeilijk raad mee. Reusel probeerde wel de voetballende oplossing te vinden, maar liep zich veelal stuk op de goede organisatie van de gasten. Het liet dan ook vaak de bal aan Hapert, maar de defensie van de rood blauwen liet zich maar spaarzaam uit de tent lokken. Het duurde dan ook bijna 20 minuten alvorens Reusel de eerste echte kans kreeg. Even was Dave Hermans ontsnapt aan de aandacht van zijn tegenstander en kwam hij 1 op 1 met doelman Jesper Storms. De laatste keerde de inzet van Dave bekwaam. Even later liet Tuur de Laat een bal prima vallen op ca 11 meter van de goal, maar ook op het daaropvolgende schot had Storms een antwoord. Net voor het rustsignaal deed Hapert wat terug. Kevin Raaijmakers kreeg de bal voor zijn goede linkervoet, maar hij zag zijn lage schot net naast gaan.

Na de thee zette de thuisploeg wat meer druk en had Hapert het lastiger. Langzaam maar zeker lukte het Reusel Sport om Hapert uit de organisatie te krijgen en werd het gevaarlijker. Maar ook de bezoekers kregen kansen. Jim Daniëls was er voor Reusel dichtbij uit een vlijmscherpe counter, maar ook hij trof geen doel. Na een klein uur spelen liet Hapert zien dat Reusel moest blijven oppassen. Een vloeiende aanval eindigde bij Jordi Huijbregts maar ook hij schoot over. En even later was ook Yorick Hooijen oog in oog met de doelman niet koelbloedig genoeg. Uiteindelijk had Reusel genoeg aan één moment van Dave Hermans, die naar binnengekomen met links raak schoot in de lange hoek. Hapert drong nog wel aan en veroorzaakte de nodige onrust, maar echt grote kansen bleven uit.

Al met al een kleine maar wel verdiende overwinning van Reusel Sport.

Uitslagen donderdag 10 mei 2018 (Hemelvaartsdag)

Hapert 1 – DBS 1   1-0

Hapert 2 – Wodan 4  3-2

Hapert 3 – De Valk 3  4-3

Hapert DA1 – RPC DA1  0-3

Uitslagen zondag 13 mei 2018

Reusel Sport CT 1 – Hapert 1  1-0

FC Cranendonck 2 – Hapert 2  1-3

Hapert 3 – Reusel Sport CT 4  3-2

Hapert 4 – Reusel Sport CT 7  5-1

Bladella 9 – Hapert 5  0-9

Hapert 6 – Bergeijk 9 1-2

De Raven 4 – Hapert 7  6-1

RPC DA1 – Hapert DA1  4-0

 

Programma zondag 20 mei 2018

Hapert 1 – Hilvaria 1  14:30 uur

FC Cranendonck 2 – Hapert 2  11:30 uur

RPC 4 – Hapert 3  12:00 uur

Hapert 4 – Bladella 8  10:00 uur               

Beere Boys 9 – Hapert 5  11:00 uur

Marvilde 6 – Hapert 6  10:00 uur

Riethoven 5 – Hapert 7  10:30 uur

Hapert DA1 – EFC DA1  10:00 uur