Op woensdagavond 25 maart wil vv Hapert een cursus AED / Reanimatie aanbieden aan een ieder die hiervoor belangstelling heeft. Als elke minuut telt is het belangrijk dat men weet wat te doen. In ’t Honk onder de tribune hangt een AED en we hopen die nooit nodig te hebben maar als het ooit zover komt moet dit op de juiste wijze gebeuren.

De kosten van de cursus bedragen 20 euro en deze kunnen in de meeste gevallen gedeclareerd worden bij de zorgverzekeraar. Mocht dit bij u niet het geval zijn dan betaald vv Hapert de helft van de kosten.

Na afloop ontvangt u een certificaat van deelname.

I.v.m. de maximale grootte van de groep (+/- 15 personen) graag op tijd aanmelden via secretariaat@vvhapert.nl

Bij grote belangstelling kan er een tweede avond georganiseerd worden.

De aanvangstijd is 19.30, locatie: kantine van vv Hapert.

Bestuur vv Hapert.