Nu het Coronavirus zich in Nederland en speciaal in Brabant nog steeds lijkt te verspreiden, krijgen we vaak de vraag of dit gevolgen heeft voor onze trainingen en de wedstrijden.

Vv Hapert volgt de richtlijnen van de voetbalbond bij de waarschuwingen en de aanpak van het virus.

De bond staat in nauw contact met het RIVM (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu), de GGD (Gemeentelijke Gezondheidsdienst) en de ministeries die met deze problematiek bezig zijn.

Deze instanties houden alle berichten nauwlettend in de gaten. Mochten er vanuit de overheid maatregelen worden opgelegd die mogelijk ook het voetbal raken, dan zal dit zo spoedig mogelijk bekend gemaakt worden. Voor de meest actuele informatie over het coronavirus kan iedereen terecht bij de website van het RIVM.

Er is besloten om voorlopig het handen schudden met medespelers, tegenstanders en scheidsrechters te vermijden. Daarnaast adviseert de KNVB om een eigen bidon of waterfles te gebruiken. Ben verder allemaal alert op je basishygiëne.

Hieronder een veel voorkomend rijtje van de afgelopen dagen:
• Was je handen regelmatig met zeep.
• Hoest en nies in de binnenkant van je elleboog.
• Gebruik papieren zakdoekjes.

en géén handen schudden meer voorlopig!