Toernooi Nieuws!
Na een intensieve voorbereiding hebben we deze week de knoop doorgehakt! Met trots mogen we jullie mededelen dat we vanaf dit jaar weer een eigen jeugdtoernooi krijgen genaamd het Jeugd Kempen Toernooi. Dit toernooi zullen we jaarlijks met onze mede organisatoren Bladella, EFC en Reusel Sport organiseren. Hierdoor zijn we als organisatie niet afhankelijk van andere aanmeldingen en hebben we voor onze jeugd een toernooi dat altijd plaats kan vinden.
Ons eerste toernooi zal op zaterdag 6 juni 2020 plaatsvinden bij Bladella. Gezien de korte tijd die we hebben houden we het dit jaar nog klein. Dit houdt in dat we voor nu enkel de eerste teams van de leeftijdscategorie JO8 t/m JO13 uitnodigen.

Vanaf volgend jaar verwachten we dat er meer teams kunnen meedoen.
Wij (en ook de andere 3 verenigingen) zijn in ieder geval heel enthousiast en hopen er samen met jullie een groot succes van te maken.

Pieter Egbers en Eric Verdonschot (Jeugdcommissie)