Afgelopen zaterdag 10 juli hebben de Jo9 teams samen met de trainers en begeleiders het seizoen afgesloten met een leuke dag op het sportpark. De middag begon met vier leuke, uitdagende holes voetgolfen. Verschillende hindernissen en obstakels moesten gepasseerd worden om in zo min mogelijk pogingen de bal in de hole te krijgen. Trainer Lowies bleek een groot onontdekt talent te zijn. Na de ranja en chips stond het lasergamen op de planning. Vol enthousiasme werden verschillende spelrondes gehouden. Uiteindelijk bestond het rode team met Fedde, Tom en Kuba uit de scherpste schutters. Met een vol bord friet en lekker snack in de maag nog even op het luchtkussen en de dag was eigenlijk weer te kort. Spelers, trainers en begeleiders van de JO9 allemaal super bedankt voor jullie inzet, motivatie en enthousiasme tijdens dit toch wel bijzonder jaar. Op naar de JO10!