Uiteraard met de inmiddels bekende regels van het RIVM.

De volgende veranderingen zijn doorgevoerd:

  • Om meer ruimte te creëren wordt een tent tegen de kantine geplaatst. Zowel in de kantine als in de tent hebben we het maximaal aantal zitplaatsen op 1,5 meter vormgegeven.
  • De barkrukken aan de bar zijn verwijderd, zodat de 1,5 meter afstand tussen barpersoneel en bezoekers gewaarborgd blijft.
  • Er zijn looplijnen uitgezet en d.m.v. signing wijzen we de bezoekers op de regels.
  • Ingang en uitgang zijn gescheiden.
  • Op meerdere plaatsen hangt desinfecterende gel.
  • Er wordt zoveel mogelijk gebruik gemaakt van flesjes/blikjes (geen tapbier dus), koffie en thee wordt geschonken in papieren bekers.

Deze nieuwe manier zal echt wel even wennen zijn en we zijn er ons van bewust dat het niet altijd zal lukken om aan de richtlijnen van het RIVM te voldoen. Toch gaan we het proberen. Maar natuurlijk zijn we afhankelijk van iedereen die de kantine bezoekt. Houdt je aan de regels. Een hoge boete, of nog erger, corona binnen vv Hapert moeten we uiteraard zien te voorkomen. We hebben een mogelijkheid om contactloos te betalen. Maak hier gebruik van. Mochten er nog aanvullende maatregelen volgen dan wordt dit via de website gecommuniceerd.

 

Bestuur vv Hapert