Aangezien vele sportverenigingen een winterstop hebben, willen wij een aanbod doen voor uw vereniging. Fitness is een ideale mogelijkheid om uw leden fit te houden/krijgen. Het is natuurlijk niet de bedoeling dat er blessures ontstaan. Ons professioneel team zal uw leden daarbij begeleiden. Denk daarbij aan schema’s maken, corrigeren op houdingen ect. Dit aanbod is bedoeld voor A-jeugd en senioren. Verder is het altijd mogelijk om te komen sporten wanneer het uw lid uitkomt. Openingstijden en verdere informatie kunt u vinden op onze site (www.sportcenterhapert.nl) of kom gerust eens langs voor wat meer informatie. We willen ons voornamelijk richten op de winterperiode, de maanden december en januari. We willen graag uw vereniging tegemoetkomen, omdat de gezondheid van de sporter voorop staat. U betaalt daarom voor onbeperkt fitnessen maar €35,- in totaal. (dus voor 2 maanden) Dit graag te voldoen contant aan de balie. Hopelijk hebben wij u hierbij voldoende geïnformeerd over onze actie, voor vragen of opmerkingen kunt u altijd bellen naar 0497-382065 of mailen naar daan@fysiosportcenterhapert.nl Sportieve groet, Team Sportcenter Hapert