Beste ouders en spe(e)l(st)ers van vv Hapert,

Helaas kwam er zo’n 10 weken geleden een abrupt einde aan ons voetbalseizoen vanwege het Corona virus. De competitie werd stil gelegd en ook de trainingen konden geen doorgang meer vinden. Tijdens deze periode hebben veel van onze jeugdspelers deelgenomen aan de vv Hapert #stayhome challenges 2020. Een groot succes waarin we hebben genoten van jullie inzendingen (compilaties zijn nog steeds te vinden op onze website). Gelukkig mochten de trainingen vanaf maandag 4 mei weer worden hervat. We troffen weer veel enthousiaste kinderen op het veld aan die, binnen de gestelde kaders van o.a. het RIVM, weer lekker mochten voetballen. Op 28 mei zal de laatste training zijn en zit het voetbalseizoen er alweer op. Graag zouden we met onze jeugdspelers t/m 12 jaar op gepaste wijze het seizoen willen afsluiten. Op zaterdag 6 juni organiseren wij daarom het #stayfit voetbaltoernooi. Tevens zullen we ook van de gelegenheid gebruik maken om de prijzen van de vv Hapert Challenge 2020 uit te reiken. Gelieve het #stayfit toernooi formulier via deze link voor 25 mei in te vullen. De teamindelingen, veldindelingen en detail tijden voor de verschillende leeftijdscategorieën worden na de inschrijvingen bekend gemaakt. We kijken uit naar een mooie gezamenlijke afsluiting van het voetbalseizoen.

Met sportieve groet,

Jeugdcommisie vv Hapert