Wie doet er mee?
Beste spe(e)l(st)ers van vv Hapert,

Trainen en voetballen is voorlopig niet toegestaan. Voor onze spe(e)l(st)ers die vol energie zitten en leergierig zijn is dat best moeilijk. Toch is het belangrijk dat ze af en toe buiten in de tuin spelen/voetballen (indien mogelijk).
Daarom dagen we jullie uit om in de tuin alleen of met tweeën een origineel filmpje te bedenken en door bijvoorbeeld een ouder of 3e kind te laten maken. Deze filmpjes kunnen via een WhatsApp groep (vv Hapert Challenge 2020) worden ingestuurd. De origineelste filmpjes worden door ons beloond. Met wat, dat blijft nog een verrassing. Het thema van het filmpje wordt om de paar dagen veranderd. Jacques Lammers maakt steeds het nieuwe thema bekend. Door je hier aan te melden, kom je in de WhatsApp groep terecht waarnaar de filmpjes kunnen worden ge-upload. De filmpjes in deze WhatsApp groep doen alleen mee als er ook een NAAM en TEAM bij vermeld staan.