Terwijl iedereen in de vakantiemodus staat en stiekem al weer verlangt naar het nieuwe seizoen wordt er hard gewerkt op het sportpark. In de catacomben onder de tribune is bouwbedrijf Boerekamp uit Bladel samen met onze eigen werkploeg bezig met renovatiewerkzaamheden. Het gehele gangpad en alle kleedlokalen worden voorzien van een nieuwe tegelvloer. De massageruimte is helemaal op de schop genomen en betegeld.Ook de doorgang onder de tribune wordt aangepakt en ziet er straks ruimtelijker uit. De tribune staat er al ongeveer 40 jaar dus het was ook hoognodig.Voor alle duidelijkheid: de renovatie valt onder het groot onderhoud van de gemeente. Enkele zaken die we ook graag willen aanpassen vallen daar buiten zoals de vloer in ’t Honk, die zijn voor rekening club. Omdat de werkzaamheden wat uitlopen zullen deze niet allemaal gereed zijn voor de start van de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Houdt dus rekening met enige overlast. Maar daarna hebben we wel weer een accommodatie waar we jaren mee vooruit kunnen.

Bestuur vv Hapert