Op een zonnig, maar koud sportpark De Lemelvelden troffen de twee grootste titelkandidaten van de competitie elkaar: Hapert en De Raven. Nadat de Luijksgestelnaren in de eerste speelronde met 2-0 wisten te winnen, treffen beide ploegen elkaar nu in de eerste competitiewedstrijd van 2025.

Het verschil in punten is klein, namelijk één punt in het voordeel van De Raven. In de gehele eerste helft was ook te merken dat beide ploegen vooral niet van elkaar wilden verliezen. In een tactisch schaakspel, kwam Hapert dan ook onverwachts op voorsprong. Een indraaiende vrije trap van Kevin Raaijmakers, werd knap in eigen doel gekopt door Max Borrenbergs. Hapert leek met een voorsprong de rust in te gaan, maar De Raven kwam alsnog op gelijke hoogte. Een vrije uithaal vanaf twintig meter werd met het hoofd getoucheerd door Yorick Hooyen en belandde achter de kansloze Jesper Storms.

In het tweede bedrijf trok Hapert de wedstrijd meer en meer naar zich toe. Kansen waren er te noteren voor Koen Appels, Sem Liebregts en Dave Koolen, maar geen van allen wist doeltreffend uit te halen. Nadat ook Stef van de Sande een mooie voorzet van Kevin Raaijmakers niet wist te verzilveren, kwam de Hapertse voorsprong in de tachtigste minuut toch op het scorebord te staan. Raaijmakers werd matchwinnaar door een vrije trap vanaf de rand van de zestien meter in één keer in het doel te laten belanden.

Na de 2-1 leek De Raven eindelijk de urgentie door te hebben, maar dit kwam te laat en zo pakte Hapert de eerste driepunter van 2025 en bovenal: De koppositie. Het doel voor de tweede seizoenshelft is duidelijk en dit begint aankomende week met de uitwedstrijd tegen DEES.

Klik hier voor de foto`s