Afgelopen zaterdag 13 april is op 63-jarige leeftijd Johan van de Ven overleden aan de gevolgen van een slepende en ongeneselijke spierziekte.

Johan was een bekende Hapertenaar die zich volledig heeft ingezet voor de Hapertse gemeenschap. Zo is hij jarenlang voorzitter geweest van carnavalsvereniging de Pintewippers, was hij een van de kartrekkers van de Boerenmert en was hij actief als secretaris bij het GBOH, het Georganiseerd BurgerOverleg Hapert en bij de Hapertse politieke partij VHP. Enkele jaren geleden mocht Johan ook toetreden tot het genootschap der Haopertse Gaopers. Bij voetbalvereniging Hapert vormde hij jarenlang een centraal duo achterin met zijn broer Ad in Hapert-2 wat toen reserve eerste klasse voetbalde. Hapert-1 speelde destijds nog op het hoogste amateurniveau. Na zijn voetbalcarrière werd Johan trainer en leider binnen de jeugdafdeling en uiteindelijk vaste supporter van Hapert-1 en dat is hij tot  het einde toe gebleven.

Wij wensen de familie alle sterkte toe en we zullen hem gaan missen.

Bestuur vv Hapert.

Linksonder op de foto Ad en Johan