Linda Keeris stopt zoals al eerder aangegeven is met haar functie als kantinebeheerster. Verheugd zijn wij om te mogen meedelen dat er inmiddels een kantinecommissie gevormd is die haar taken heeft overgenomen. Deze commissie bestaat uit Stefi van Hoof, Bianca Kee en Jos Minkels. Samen met het barpersoneel en andere vrijwilligers hebben zij er enorm veel zin in om te zorgen dat we een bruisende kantine blijven houden.

De verschillende taken zijn als volgt verdeeld:
Inkoop Stefi van Hoof
Administratie Bianca Kee
Aanspreekpunt, coördinatie Jos Minkels
Planning Fieke Schaafstra en Maud Bottram

We willen graag meer structuur brengen in de processen. Achter de schermen wordt hier al druk aan gewerkt. Het eerste wat jullie hiervan zullen merken, is dat alle vragen, wensen, suggesties m.b.t. de kantine gesteld kunnen worden via kantinevvhapert@gmail.com. Geef het tijdig door, dan kan de kantinecommissie bekijken wat mogelijk is.
Bij deze willen wij Linda enorm bedanken voor haar tijd en inzet! Gelukkig verdwijn je niet uit beeld en zullen we je regelmatig nog op ons sportpark zien als supporter van je kinderen. En wensen wij de Stefi, Bianca en Jos heel veel succes.
Bestuur vv Hapert