Zondag 15 oktober heeft vv Hapert zijn vernieuwde kantine heropend en daarmee kwam er een eind aan een project wat direct na het afgelopen seizoen was opgestart. Voorzitter Hans van Roij memoreerde in zijn toespraak aan de vele vrijwilligers die in hun vrije tijd de handen uit de mouwen hebben gestoken. Want alleen op die manier was het mogelijk om deze onderneming tot een goed einde te brengen. Met speciale dank aan projectleider Mike Schilders die de vele klussen en klusjes moest coördineren en tussendoor ook nog even ging trouwen en op huwelijksreis was. Aan Jozef Faes kwam de eer toe om onder een rood-blauwe ballonnenboog en op de rode loper het welbekende lintje door te knippen en de kantine te openen waarna het feest kon losbarsten, ook mede door de winstpartijen van Hapert-1 en 2 en de dames.

Hieronder een beknopt overzicht van deze mooie middag
Later deze week zullen alle foto`s online staan.