Na 2 seizoenen gaan VV Hapert en hoofdtrainer Robbert Verhoeven uit elkaar.

De oefenmeester heeft gekozen om zijn contract niet te verlengen.

Verhoeven: “Door Corona zijn het tot nu toe hele bijzondere seizoenen. Vorig seizoen hebben we maar twee competitiewedstrijden gespeeld en is er lang niet gevoetbald of getraind en ook nu is de competitie weer stilgelegd en kan er niet getraind worden. Het plezier en het sociale aspect is hierdoor een stuk minder geworden. De wedstrijden zonder publiek, kantines die gesloten zijn en de onzekerheid hoe dit verder ontwikkelt, hebben mij doen besluiten niet te verlengen. Hapert is een mooie club en er staat een leuke selectie, daar is echt niks mis mee.” 

Hoewel we de keuze van Robbert vanuit VV Hapert heel jammer vinden, respecteren we deze. We bedanken Robbert voor zijn inzet en hebben er alle vertrouwen in dat dit seizoen succesvol wordt afgesloten. We wensen hem veel succes en gezondheid in de toekomst.

VV Hapert is voor volgend seizoen dan ook op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer.
Geïnteresseerden kunnen reageren via secretariaat@vvhapert.nl

Bestuur VV Hapert