De afgelopen periode hebben trainers uit de onderbouw van VV Hapert en VV Casteren/Netersel gezamenlijk deelgenomen aan de KNVB JVC‑cursus (voorheen pupillentrainerscursus). Door onze krachten te bundelen, was het mogelijk om voldoende deelnemers te verzamelen en deze opleiding gezamenlijk te organiseren.
Het resultaat was een reeks van vier succesvolle en leerzame cursusavonden, gehouden op het sportcomplex van VV Hapert. Tijdens deze avonden werd volop kennis gedeeld, ervaringen uitgewisseld en actief gewerkt aan de verdere ontwikkeling van onze trainers. De opgedane inzichten dragen direct bij aan het verbeteren van de trainingen en daarmee aan de ontwikkeling van onze jeugdspelers.
Wij willen daarom ook alle deelnemende trainers van harte feliciteren met het behalen van hun KNVB‑certificaat. Met deze nieuwe kennis en vaardigheden hebben zij een goed gevulde ‘rugzak’ gekregen, die hen helpt om de komende periode alle jeugdspelers te blijven voorzien van inspirerende, leerzame en goed onderbouwde trainingen. Zo investeren we samen in de kwaliteit en toekomst van onze jeugdopleiding.
Een speciaal woord van dank gaat uit naar Glenn Bordes (KNVB) voor de uitstekende en betrokken begeleiding tijdens de cursus. Daarnaast willen wij Narris Gijsbers (VV Casteren/Netersel) en Toine Hurks en Ard van den Bisen (VV Hapert) bedanken voor hun extra inzet en organisatie rondom deze avonden.
Deze samenwerking onderstreept het belang van samen opleiden en investeren in de kwaliteit van onze jeugdopleiding. Een mooi voorbeeld van hoe verenigingen elkaar kunnen versterken – iets waar beide clubs trots op mogen zijn!