Zoals iedereen reeds heeft kunnen zien is Domo/Intergrass druk bezig met het leggen van de kunstgrasmat.
Vanwege de weersomstandigheden van de afgelopen weken is het aanbrengen van het kunstgras helaas later gestart en ook op dit moment is de voortgang afhankelijk van droog weer en gaat daarom niet zo snel als gepland.
Vanwege de omstandigheden heeft de aannemer melding gemaakt van onwerkbaar weer en in verband hiermee uitstel van oplevering gevraagd.
Dit betekend dat zowel het kunstgrasveld niet op de geplande vrijdag 3 november klaar zal zijn.
Er wordt geprobeerd het veld zo snel mogelijk klaar te maken en vrij te geven voor bespeling/trainingen.
Domo hoopt het leggen in week 44 af te kunnen ronden maar voor het aanbrengen van de infill is wel voor wat langere tijd droog weer nodig omdat invegen niet mogelijk is in een vochtige/natte kunstgrasmat.
Ook de laatste werkzaamheden rondom de velden lopen onder deze weersomstandigheden wat vertraging op. Het kan dus zijn dat er na afronding van de werkzaamheden aan de kunstgrasmat nog wat afrondende werkzaamheden rondom de velden plaats zullen vinden.
Uiteraard kunnen we bijna niet wachten om het veld in gebruik te nemen maar we zullen nog even geduld moeten hebben.
Bestuur vv Hapert.