Voor het seizoen 2024 – 2025 is vv Hapert op zoek naar een hoofdtrainer voor de JO19-1.

Vv Hapert zoekt een enthousiaste trainer/coach die graag aan de slag wil met een talentvolle groep jeugdspelers. Bij voorkeur in bezit van de diploma’s UEFA-C/juniorentrainer of voornemens deze te gaan behalen. Trainers zonder opleiding maar met een frisse kijk op voetbal nodigen wij ook graag uit om te reageren.

De trainingsavonden zijn op dinsdag en donderdag (gelijk aan die van de selectie).

De jeugdopleiding is voor vv Hapert van groot belang. De club streeft ernaar om zelf opgeleide jeugd door te laten stromen naar het eerste elftal. Belangrijk hierbij is het overleg (samenwerken) met de trainers van Hapert 1 & 2 voor het inpassen van de jeugd.

Wat bieden wij ?
– Een gezellige vereniging welke het doel heeft om de senioren selectie aan te vullen met eigen opgeleide spelers en daarmee zo hoog mogelijk spelen;
– Uitstekende trainingsfaciliteiten met onder andere 1 kunstgrasveld;
– Ondersteuning van Technische commissie;
– Een marktconforme vergoeding, een kledingpakket en mogelijkheden tot het volgen van opleidingen en/of bijscholingen binnen en buiten de vereniging.
– Een voorwaarde vanuit de vereniging is het kunnen overleggen van een VOG.

Interesse ?
Stuur een email naar secretariaat@vvhapert.nl of bel 06-14 50 22 82 (Mike Schilders).